28 February 2011

KEPEGAWAIAN KEJOHANAN B&P(R) MSSD H PK 2011

KEJOHANAN BALAPAN DAN PADANG SEKOLAH-SEKOLAH RENDAH
MSS DAERAH HILIR PERAK 2011

Tarikh: 09 Mac 2011 (Rabu) Jam 7.30 pagi
Tempat: Kompleks Sukan Sabak Bernam

Pengarah Kejohanan En Alias b Sali PPD Hilir Perak
(Penyelia Kanan Sukan)
Pengurus Kejohanan En Mohd Salimi b Samsuri PK Kokurikulum Sk Sg Buluh
Pen. Pengurus Kejohanan Pn Hjh.Haminah bt Shamsudin PK Pentadbiran Sk Sg Buluh
Setiausaha En Roslan b Aziz SK Sg Buluh
Pengerusi Teknik En. Roseli b. Mohd. Saruman SMK Hutan Melintang, PTPS
Pengurus Teknik 1 En Haris Fadzillah b Abd Aziz SK Sg Buluh
Pengurus Teknik 2 En Ahmad Hairi b Jamaluddin SK Sg Buluh
Juri Rayuan Pengerusi Kejohanan
Setiausaha Kejohanan
PTPS Olahraga Daerah
2 orang Guru Besar( berkecuali) Guru Besar SK SG Buluh
SK Sg Buluh
SMK H Melintang
Guru Besar kelompok
Referi Balapan/Balapan En Ahmad b Mat Atar PPT SMK Seri Muara/KOAM
Pelepas Tn Hj Sulaiman b Hj Khalid Pesara (KOAM)
Penolong Pelepas 1 En A. Gunalan a/l Ayavoo SK Selekoh/KOAM
Penolong Pelepas 2 En Subaker b Tugiman Pesara (KOAM)
Penyelia Peserta (K) En Samsul Anuar b Sabran SK Pekan Rabu (KOAM)
P Penyelia peserta 1 En Mohd Fadzli b M Zain SK Sg Samak (KOAM)
P Penyelia peserta 2 En Khairuddin b Mohamad SK Sg Tiang Darat (KOAM)
Pengadil (K) En Zulkifli b Mohamad SMK Seri Muara (KOAM)
Pengadil 1 En Mohamad Faisal b Yahaya SK Sg Tunku (KOAM)
Pengadil 2 En Mohd Saufi b Salleh SK Tg Bayan
Pengadil 3 En Nasarudin b Siru SK Selabak
Pengadil 4 En Norman Efendi Kamaruzaman SK Ulu Bernam
Pengadil 5 Mohd Afifi b M Ariff SK Kg Bahagia
Penjaga Masa (K) En Abu Khair b Bokhari SK Sg Tiang Darat (KOAM)
Penjaga masa 1 Cik Wong Eline SJKC Phooi Yoong
Penjaga masa 2 En Hafizi b Shahibi SK Khir Johari(KOAM)
Penjaga masa 3 En Anbarasen a/l Sinnapan SJKT Natessa Pillay (KOAM)
Penjaga masa 4 En Azhari b Mohd Buzi SK Ulu Bernam
Penjaga masa 5 En Moganathas a/l Voodiayakumar SJKT Ldg Sg Timah (KOAM)
Penjaga masa 6 En Thiruchelvan a/l Chandrasegaran SJKT Ldg Sussex (KOAM)
Penjaga masa 7 En Mohd Zaki b Abd Malek SK Simpang Empat
Penjaga masa 8 En Fazdil b Hamidon SK Sg Samak
Pencatat M Faizzal b Arifin SK Seri Setia (KOAM)
Hakim (K) Tn Hj Mustafa Kamal b Ismail SMK Horley Methodist (KOAM)
Hakim 1 En Norman b M Fuad SK Sg Jejawi
Hakim 2 En P Comichael SJKT Ldg Sebrang
Hakim 3 En Mohd Munir b Mohd Yusuf d/a SK Tapak Semenang(KOAM)
Hakim 4 En Shairazi Shaharudin SK Khir Johari
Hakim 5 Pn Azmah bt Zakaria SK Tapak Semenang (KOAM)
Hakim 6 En Mohd Rawi b Mohd Yusuf SMK Dato Sagor (KOAM)
Hakim 7 En Rosnan b Supar SK Khir Johari
Hakim 8 Cik Masayu bt Shamsudin SK Sg Buluh
Pencatat En Megat b Mohd Hafiz SK Seri Langkap
Hakim Lompat Tingg (K) En Mustafa Kamal b Denan SK Sultan Idris II (KOAM)
Hakim Lompat Tinggi 1 En Syahrin Rahman SMK Horley Methodist (KOAM)
Pencatat En Bazli b Abu Khair SK Simpang Empat (KOAM)
Hakim Lompat Jauh (K) En Jalalludin b M Sarji SMK H Melintang (KOAM)
Hakim Lompat Jauh 1 En Saifun Nizam b Baharudin SK Sultan Idris II (KOAM)
Pencatat En Mohd Asalam b A Rahim SK Bagan Datoh
Hakim Melontar Peluru (K) En Wafdy b Ramli SK Ayer Hitam (KOAM)
Hakim Melontar Peluru 1 En Azwan Hazdi b Umar SMK H Melintang
Pencatat En Mohd Zulkhairi b Zakaria SK Sg Jejawi
Penyelaras Peserta Akhir (Urusetia) En Abd Rahim b Tugiman SMK Khir Johari (KOAM)
Penyelaras Peserta Akhir 1 En Shahrullizam b Suparman SK Selekoh (KOAM)

*Pegawai Lulus KOAM diminta memakai uniform rasmi.
*mohon jasa baik kepada Pemilik Radio Amatur (SWL/9W2) vhf , sila bawa bersama
*diminta pegawai bertugas, hadir sebelum 7.45 untuk taklimat

No comments:

Post a Comment